KALKOMANIA CERAMICZNA

 

 

 


 << TECHNIKI ZNAKOWANIA

Kalkomania ceramiczna  jest popularną techniką zdobienia kubków, w której wykorzystuje się metodę sitodruku pośredniego.

Kalkomania ceramiczna

Zaletą tej metody jest możliwość zdobienia dużej powierzchni kubka oraz uzyskania efektu zdjęcia czy rastrów. Jest to dobra metoda do zdobienia obiektów obłych czego nie można wykonać tak łatwo przy druku bezpośrednim.

Zalety:

 • Możliwość nadruku w prosty sposób na dużej powierzchni reklamowej (np. dookoła kubka)

 • Możliwość osiągnięcia efektu zdjęcia i rastrów

 • Możliwość personalizacji

 • trwałość – nadruk odporny na zmywanie mechaniczne w zmywarce (z wyjątkiem nadruków na powierzchniach szklanych i nadruków z wykorzystaniem farb złotych oraz platynowych)

Wady:

 • Ograniczona grubość linii
  – w pozytywie 0,2 mm,
  – w negatywie 0,4 mm

 • Ograniczona wielkość pisma to
  – w pozytywie 7 pkt,
  – w negatywie 10 pkt

 

 

 

 

 

 

Nasi klienci zamawiają gadżety różnego rodzaju - od najprostszych długopisów ze znakowaniem grawerem lub nadrukiem logo, po ekskluzywne produkty takich marek jak:
JBL, Sony, Contigo, Silicon Power, Nike, Bosch czy Xiaomi - indywidualnie obrendowane.

***

Dużą popularnością cieszą się także t-shirty, koszulki polo, bluzy czy softshelle z nadrukiem wykonanym techniką sitodruku, termotransferu, sublimacji albo haftu.

***

Ciekawym produktem są notatniki z możliwością tłoczenia lub nadrukowania logo lub karteczki na notatki na paletkach,zadrukowane dowolną grafiką na froncie lub bocznych ściankach.

***

Efektownym i praktycznym nośnikiem reklamy jest kubek ceramiczny zdobiony techniką kalkomanii lub kubek termiczny z grawerem lub nadrukiem.
Chętnie zamawiany jest również różnego rodzaju drobny sprzęt elektroniczny: ładowarki USB, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, czy pendrive.

***

Praktyczna, a jednocześnie zwiększająca rozpoznawalność firmy jest jednolita, oznakowana sloganem lub logotypem odzież robocza i ochronna
- spodnie robocze, kurtki robocze, kamizelko odblaskowe lub rękawice, czy znakowane narzędzia takie jak: wiertarki, miarki składane, noże, śrubokręty, zestawy wierteł lub bitów.

***

Worki i bawełniane torby reklamowe z firmowym logo to znakomity sposób na to, aby dobrze zareklamować swoją firmę.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno kolorowe worki reklamowe dla wymagających, jak i modele dla osób preferujących klasyczne rozwiązania. Klienci bardzo czesto zlecaja nam ich oznakowanie.
Są bowiem bardzo praktyczne i chętnie używane, a jednocześnie są jednymi z niewielu gadżetów które mają tak duże pole znakowania.

***

Nie możemy zapomnieć także o najprostszych, a bardzo chętnie wybieranych przez klientów gadżetach typu: zapalniczki z logo, smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym,
smycze tkane, długopisy z grawerem lub nadrukiem, breloczki metalowe i odblaskowe, znakowane akcesoria kuchenna: grawerowane deski do krojenia, czy znakowane otwieracze do butelek.

***

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY.