OUTSOURCING GADŻETOWY

WIEMY JAK TO SIĘ ROBI!

Gadżety reklamowe są doskonałym narzędziem wspierającym działania marketingowe. Nasza oferta to ponad 90.000 produktów z 16 katalogów. Specjaliści z zakresu promocji i reklamy są w stanie dopasować odpowiedni nośnik reklamy dla każdej branży, tak, aby odbiorca na długo zapamiętał przekaz jaki ze sobą niesie.

"/

OUTSOURCING GADŻETOWY,

jaki chcemy Państwu zaproponować, jest rozwiązaniem, na jakie w obecnych czasach decyduje się ogromna rzesza przedsiębiorstw. Zaplecze gadżetowe, czyli określony zestaw materiałów reklamowych, dostępnych „od ręki” jest zazwyczaj w każdej firmie. Ale z ową dostępnością bywa różnie. Zwykle dysponuje nimi dział marketingu, który skrupulatnie rozdziela je pomiędzy pracownikami czy oddziałami firmy, ale też „rozdaje” gadżety w nagłych wypadkach, przy ważnych spotkaniach czy konferencjach. Efektem jest worek gadżetowy bez dna, nad którym ciężko zapanować. Rozwiązaniem jest przekazanie kontroli firmie zewnętrznej, która zajmie się zarówno doborem, produkcją jak i logistyką, bo dobrze prowadzony „worek gadżetów” to wynik doświadczenia i przemyśleń, na bazie których można wykreować konkretną strategię działania. Dopiero wtedy firmowy długopis czy kubek – stają się czymś więcej, niż tylko martwym przedmiotem z wygrawerowanym obrazkiem.

Jak działamy?

Oferujemy najwyższej jakości gadżety i materiały promocyjne w określonym przez klienta budżecie. Przygotowujemy pełne oferty, propozycje różnych w róznych opcjach i konfiguracjach. Nie ograniczamy się jedynie do wycen, staramy się zaproponować rozwiązanie idealne. Naszym priorytetem jest znaleźć produkt odpowiedni dla danej grupy docelowej i adekwatny do założonego budżetu. Proponujemy także indywidualne gadżety, które mogą być zaprojektowane dla konkretnej firmy. Pozwoli to wyróżnić się i odejść od schematu powielanych pomysłów gadżetowych. Stawiamy na wyjatkowe, nowatorskie rozwiązania, które pozwolą Państwu odnieść sukces. Zespół naszych profesjonalistów zapewni Państwu : – pomoc w podjęciu decyzji o wyborze giftu, – najlepszy wybór sposobu znakowania, – dostosowanie terminu realizacji do indywidualnych potrzeb.

Mocne strony amc group

• silna stała oferta produktowa : 16 katalogów gadżetowych,
• zaplecze techniczne znakowania produktów,
• szwalnia,
• szeroka baza dostawców: producentów europejskich i światowych,
• wieloletnia współpraca z dystrybutorami znany marek min. sprzętu AGD, RTV, elektronarzędzi i narzędzi.

 

"

 

Uczestnicy programu – nasi pracownicy w terenie

• Zaoferujemy najwyższej jakości gadżety i materiały promocyjne.
• Dopilnujemy aby każdy uczestnik otrzymał zamówienie w deklarowanym czasie.
• Będziemy w stałym kontakcie z uczestnikami oraz przedstawicielem firmy wskazanym przez partnera.
• Nasze profesjonalne podejście do wykonywanych zadań pozwoli:
   – utrzymać wysoką atrakcyjność programu Strefa Pracownika
   – dzięki naszej obsłudze każdy z uczestników programu będzie czuł się wyjątkowy.

Uczestnicy – od szczebla przedstawicieli regionalnych po kadrę zarządzającą – mają dostęp do strefy

JAK TO DZIAŁA?

• Do Centrali/Dyrekcji/Zarządu wysyłamy propozycje gadżetów. Jest to 5 wybranych przykładów z każdej grupy produktowej.
• Po dokonaniu przez Państwa wyboru przesyłamy po 2 prototypy z każdej grupy produktowej.
• Po akceptacji przesłanych prototypów produkty zostają umieszczone na Państwa wewnętrznej strefie (sklep gadżetowy).

 Strefa produktów zawiera gadżety i materiały promocyjne zaproponowane przez AMC GROUP zgodnie z wytycznymi partnera, wskazane przez niego materiały branżowe oraz materiały powierzone (druki reklamowe, katalogi i inne) podlegające dystrybucji przez strefę (do 15% ilości produktów na strefie).
Każdy produkt opisany zostaje jako pakiet (np. 50 sztuk) – wielkości pakietów zostają ustalone indywidualnie w zależności od potrzeb i rodzaju produktu.
Nasza podstawowa propozycja do strefy to 35 produktów całorocznych oraz produkty sezonowe.

Dodatkową propozycją która może funkcjonować w ramach strefy jest POGOTOWIE GADŻETOWE – oznakowane produkty dostępne „od ręki”, z dostawą 24 godziny i są zależne od ilości i gabarytów przedmiotów.

Nasi klienci zamawiają gadżety różnego rodzaju - od najprostszych długopisów ze znakowaniem grawerem lub nadrukiem logo, po ekskluzywne produkty takich marek jak:
JBL, Sony, Contigo, Silicon Power, Nike, Bosch czy Xiaomi - indywidualnie obrendowane.

***

Dużą popularnością cieszą się także t-shirty, koszulki polo, bluzy czy softshelle z nadrukiem wykonanym techniką sitodruku, termotransferu, sublimacji albo haftu.

***

Ciekawym produktem są notatniki z możliwością tłoczenia lub nadrukowania logo lub karteczki na notatki na paletkach,zadrukowane dowolną grafiką na froncie lub bocznych ściankach.

***

Efektownym i praktycznym nośnikiem reklamy jest kubek ceramiczny zdobiony techniką kalkomanii lub kubek termiczny z grawerem lub nadrukiem.
Chętnie zamawiany jest również różnego rodzaju drobny sprzęt elektroniczny: ładowarki USB, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, czy pendrive.

***

Praktyczna, a jednocześnie zwiększająca rozpoznawalność firmy jest jednolita, oznakowana sloganem lub logotypem odzież robocza i ochronna
- spodnie robocze, kurtki robocze, kamizelko odblaskowe lub rękawice, czy znakowane narzędzia takie jak: wiertarki, miarki składane, noże, śrubokręty, zestawy wierteł lub bitów.

***

Worki i bawełniane torby reklamowe z firmowym logo to znakomity sposób na to, aby dobrze zareklamować swoją firmę.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno kolorowe worki reklamowe dla wymagających, jak i modele dla osób preferujących klasyczne rozwiązania. Klienci bardzo czesto zlecaja nam ich oznakowanie.
Są bowiem bardzo praktyczne i chętnie używane, a jednocześnie są jednymi z niewielu gadżetów które mają tak duże pole znakowania.

***

Nie możemy zapomnieć także o najprostszych, a bardzo chętnie wybieranych przez klientów gadżetach typu: zapalniczki z logo, smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym,
smycze tkane, długopisy z grawerem lub nadrukiem, breloczki metalowe i odblaskowe, znakowane akcesoria kuchenna: grawerowane deski do krojenia, czy znakowane otwieracze do butelek.

***

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY.