TECHNIKI
ZNAKOWANIA

Zobacz wizualizację swojego logo na wybranym produkcie w naszym sklepie

Każdy produkt posiada różne możliwości nanoszenia logo czy grafiki na swoją powierzchnię. Korzystając z wieloletniego doświadczenia dobieramy zawsze technikę znakowania odpowiednio dopasowaną do danego produktu, uwzględniając zarówno wymagania klienta jak i cechy produktu, z którym mamy do czynienia.
Wysyłając zapytania ofertowe czy prosząc o wycenę znakowania wiele firm nie do końca zdaje sobie sprawę z możliwości wyboru spośród różnych technik, którymi można oznakować produkt.

Z naszej strony zapewniamy Państwu kompleksową obsługę całego procesu, zaczynając od opracowania projektu graficznego i wyceny.

Zaplecze produkcyjne, którym dysponujemy, pozwala nam zapewnić konkurencyjne ceny, co jest niewątpliwie naszym atutem.

Gwarantujemy wysoką jakość zrealizowanych przez nas zleceń oraz terminowość.  


Aby nieco przybliżyć Państwu ten temat, przedstawiamy poniżej kilka najpopularniejszych technik, z którymi mogą się Państwo spotkać.


 

 

Nasi klienci zamawiają gadżety różnego rodzaju - od najprostszych długopisów ze znakowaniem grawerem lub nadrukiem logo, po ekskluzywne produkty takich marek jak:
JBL, Sony, Contigo, Silicon Power, Nike, Bosch czy Xiaomi - indywidualnie obrendowane.

***

Dużą popularnością cieszą się także t-shirty, koszulki polo, bluzy czy softshelle z nadrukiem wykonanym techniką sitodruku, termotransferu, sublimacji albo haftu.

***

Ciekawym produktem są notatniki z możliwością tłoczenia lub nadrukowania logo lub karteczki na notatki na paletkach,zadrukowane dowolną grafiką na froncie lub bocznych ściankach.

***

Efektownym i praktycznym nośnikiem reklamy jest kubek ceramiczny zdobiony techniką kalkomanii lub kubek termiczny z grawerem lub nadrukiem.
Chętnie zamawiany jest również różnego rodzaju drobny sprzęt elektroniczny: ładowarki USB, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, czy pendrive.

***

Praktyczna, a jednocześnie zwiększająca rozpoznawalność firmy jest jednolita, oznakowana sloganem lub logotypem odzież robocza i ochronna
- spodnie robocze, kurtki robocze, kamizelko odblaskowe lub rękawice, czy znakowane narzędzia takie jak: wiertarki, miarki składane, noże, śrubokręty, zestawy wierteł lub bitów.

***

Worki i bawełniane torby reklamowe z firmowym logo to znakomity sposób na to, aby dobrze zareklamować swoją firmę.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno kolorowe worki reklamowe dla wymagających, jak i modele dla osób preferujących klasyczne rozwiązania. Klienci bardzo czesto zlecaja nam ich oznakowanie.
Są bowiem bardzo praktyczne i chętnie używane, a jednocześnie są jednymi z niewielu gadżetów które mają tak duże pole znakowania.

***

Nie możemy zapomnieć także o najprostszych, a bardzo chętnie wybieranych przez klientów gadżetach typu: zapalniczki z logo, smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym,
smycze tkane, długopisy z grawerem lub nadrukiem, breloczki metalowe i odblaskowe, znakowane akcesoria kuchenna: grawerowane deski do krojenia, czy znakowane otwieracze do butelek.

***

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY.