TŁOCZENIE/HOTSTAMPING

 

 

 


 << TECHNIKI ZNAKOWANIA

Tłoczenie to bardzo elegancka, subtelna i prestiżowa forma znakowania.

Tłoczenie / hotstamping

Polega na wprasowaniu/ wgnieceniu materiału pod dużym naciskiem matrycą wykonaną z metalu (najczęściej mosiądzu lub magnezu). W efekcie otrzymujemy produkt z jednokolorowym wzorem, którego odcień nieznacznie różni się od koloru tłoczonego przedmiotu.  Jednym z wariantów tłoczenia jest hotstamping, czyli tłoczenie z folią, która zostaje wgrzana w powierzchnię, co dodatkowo podnosi walory estetyczne gotowego produkt. Folie występują w bogatej gamie kolorystycznej (najczęściej jednak używa się folii złotej lub srebrnej).

Zalety:

  • Trwałe, efektowne znakowanie

  • Cena jednostkowa maleje wraz ze wzrostem ilości znakowań

  • Wykonana matryca może zostać ponownie użyta przy znakowaniu innego produktu


Wady:

  • Drobne szczegóły mogą nie zostać dokładnie odzwierciedlone

  • Nie każdy rodzaj materiału nadaje się do tłoczenia

  • Do ceny znakowania należy doliczyć koszt przygotowania matryc

 

 

 

 

Nasi klienci zamawiają gadżety różnego rodzaju - od najprostszych długopisów ze znakowaniem grawerem lub nadrukiem logo, po ekskluzywne produkty takich marek jak:
JBL, Sony, Contigo, Silicon Power, Nike, Bosch czy Xiaomi - indywidualnie obrendowane.

***

Dużą popularnością cieszą się także t-shirty, koszulki polo, bluzy czy softshelle z nadrukiem wykonanym techniką sitodruku, termotransferu, sublimacji albo haftu.

***

Ciekawym produktem są notatniki z możliwością tłoczenia lub nadrukowania logo lub karteczki na notatki na paletkach,zadrukowane dowolną grafiką na froncie lub bocznych ściankach.

***

Efektownym i praktycznym nośnikiem reklamy jest kubek ceramiczny zdobiony techniką kalkomanii lub kubek termiczny z grawerem lub nadrukiem.
Chętnie zamawiany jest również różnego rodzaju drobny sprzęt elektroniczny: ładowarki USB, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, czy pendrive.

***

Praktyczna, a jednocześnie zwiększająca rozpoznawalność firmy jest jednolita, oznakowana sloganem lub logotypem odzież robocza i ochronna
- spodnie robocze, kurtki robocze, kamizelko odblaskowe lub rękawice, czy znakowane narzędzia takie jak: wiertarki, miarki składane, noże, śrubokręty, zestawy wierteł lub bitów.

***

Worki i bawełniane torby reklamowe z firmowym logo to znakomity sposób na to, aby dobrze zareklamować swoją firmę.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno kolorowe worki reklamowe dla wymagających, jak i modele dla osób preferujących klasyczne rozwiązania. Klienci bardzo czesto zlecaja nam ich oznakowanie.
Są bowiem bardzo praktyczne i chętnie używane, a jednocześnie są jednymi z niewielu gadżetów które mają tak duże pole znakowania.

***

Nie możemy zapomnieć także o najprostszych, a bardzo chętnie wybieranych przez klientów gadżetach typu: zapalniczki z logo, smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym,
smycze tkane, długopisy z grawerem lub nadrukiem, breloczki metalowe i odblaskowe, znakowane akcesoria kuchenna: grawerowane deski do krojenia, czy znakowane otwieracze do butelek.

***

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY.