ZAUFALI NAMDługoletnie doświadczenie daje nam możliwość współpracować z Państwem w sposób skuteczny i profesjonalny. Do wszystkich przedsięwzięć podchodzimy z profesjonalizmem i dbałością o jakość. 

Zaufali nam między innymi:

 

Dziękujemy wszystkim Naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarowaliście. Wciąż stawiacie przed nami nowe wyzwania, zawsze byliście dla nas przemili i wyrozumiali. Z niektórymi z Państwa współpracujemy i przyjaźnimy się od wielu lat, co napawa nas radością i dumą. Mamy nadzieję, że nasza współpraca w dalszym ciągu będzie owocna i przyniesie zadowoleniu obu stronom. Dzięki Wam możemy się rozwijać, aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.

Szczególnie dbamy o estetykę, terminowość  i profesjonalizm wykonania, co potwierdzić może grono zadowolonych z naszych realizacji klientów.

 

Tym, którzy nas jeszcze nie znają chcemy przybliżyć naszą ofertę i zaproponować profesjonalne usługi.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Nasi handlowcy przedstawią Wam najlepszą ofertę, dopasowaną zarówno do wizerunku Państwa firmy jak i budżetu przeznaczonego na ten cel. Wspólnie dopracujemy projekty i szczegóły zamówienia.

Możesz skontaktować się z nami mailowo: kontakt@amcgroup.pl
lub telefonicznie:
+48 12 411 28 29
+48 517 388 551
+48 501 211 675.

Pomożemy, doradzimy, wspólnie wybierzemy gadżety najlepsze dla Twojej firmy.

 

 

 

 

Nasi klienci zamawiają gadżety różnego rodzaju - od najprostszych długopisów ze znakowaniem grawerem lub nadrukiem logo, po ekskluzywne produkty takich marek jak:
JBL, Sony, Contigo, Silicon Power, Nike, Bosch czy Xiaomi - indywidualnie obrendowane.

***

Dużą popularnością cieszą się także t-shirty, koszulki polo, bluzy czy softshelle z nadrukiem wykonanym techniką sitodruku, termotransferu, sublimacji albo haftu.

***

Ciekawym produktem są notatniki z możliwością tłoczenia lub nadrukowania logo lub karteczki na notatki na paletkach,zadrukowane dowolną grafiką na froncie lub bocznych ściankach.

***

Efektownym i praktycznym nośnikiem reklamy jest kubek ceramiczny zdobiony techniką kalkomanii lub kubek termiczny z grawerem lub nadrukiem.
Chętnie zamawiany jest również różnego rodzaju drobny sprzęt elektroniczny: ładowarki USB, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, czy pendrive.

***

Praktyczna, a jednocześnie zwiększająca rozpoznawalność firmy jest jednolita, oznakowana sloganem lub logotypem odzież robocza i ochronna
- spodnie robocze, kurtki robocze, kamizelko odblaskowe lub rękawice, czy znakowane narzędzia takie jak: wiertarki, miarki składane, noże, śrubokręty, zestawy wierteł lub bitów.

***

Worki i bawełniane torby reklamowe z firmowym logo to znakomity sposób na to, aby dobrze zareklamować swoją firmę.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno kolorowe worki reklamowe dla wymagających, jak i modele dla osób preferujących klasyczne rozwiązania. Klienci bardzo czesto zlecaja nam ich oznakowanie.
Są bowiem bardzo praktyczne i chętnie używane, a jednocześnie są jednymi z niewielu gadżetów które mają tak duże pole znakowania.

***

Nie możemy zapomnieć także o najprostszych, a bardzo chętnie wybieranych przez klientów gadżetach typu: zapalniczki z logo, smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym,
smycze tkane, długopisy z grawerem lub nadrukiem, breloczki metalowe i odblaskowe, znakowane akcesoria kuchenna: grawerowane deski do krojenia, czy znakowane otwieracze do butelek.

***

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY.