TERMOTRANSFER

 

 

 


 << TECHNIKI ZNAKOWANIA

Termotransfer pozwala stosunkowo małym kosztem wykonać znakowanie dla małych nakładów produktów.

Termotransfer

Metoda ta polega na przeniesieniu obrazu ze specjalnie przygotowanego podłoża na tkaninę. Cały proces odbywa się przy udziale wysokiej temperatury, to dzięki niej nadruk jest wgrzewany w tkaninę, papier lub inne wybrane przez zamawiającego podłoże. Ten sam projekt można nanieść na różne rodzaje produktów. Uzyskany nadruk za każdym razem będzie cechował się wysoką jakością – nadruki termotransferowe dobrze oddają szczegóły projektów. W tym przypadku są zdecydowanie bardziej precyzyjne niż na przykład haft komputerowy, który nie pozwala na umieszczanie na odzieży bardzo małych elementów.

Zalety:

  • Duża trwałość, wysoka precyzja

  • Bogata paleta barw

  • Możliwość wykonania tego samego nadruku na małych partiach różnej odzieży

  • Nadaje się do wykonanywania nadruku także na ciemnym podkładzie

Wady:

  • Duży nadruk na odzieży hamuje właściwości wentylacyjne tkaniny

  • Nie każda tkanina nadaje się do znakowania tą techniką (np. polar)

  • Zastosowanie większej liczby barw wiąże się ze wzrostem kosztów

   

 

 

 

 

Nasi klienci zamawiają gadżety różnego rodzaju - od najprostszych długopisów ze znakowaniem grawerem lub nadrukiem logo, po ekskluzywne produkty takich marek jak:
JBL, Sony, Contigo, Silicon Power, Nike, Bosch czy Xiaomi - indywidualnie obrendowane.

***

Dużą popularnością cieszą się także t-shirty, koszulki polo, bluzy czy softshelle z nadrukiem wykonanym techniką sitodruku, termotransferu, sublimacji albo haftu.

***

Ciekawym produktem są notatniki z możliwością tłoczenia lub nadrukowania logo lub karteczki na notatki na paletkach,zadrukowane dowolną grafiką na froncie lub bocznych ściankach.

***

Efektownym i praktycznym nośnikiem reklamy jest kubek ceramiczny zdobiony techniką kalkomanii lub kubek termiczny z grawerem lub nadrukiem.
Chętnie zamawiany jest również różnego rodzaju drobny sprzęt elektroniczny: ładowarki USB, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, czy pendrive.

***

Praktyczna, a jednocześnie zwiększająca rozpoznawalność firmy jest jednolita, oznakowana sloganem lub logotypem odzież robocza i ochronna
- spodnie robocze, kurtki robocze, kamizelko odblaskowe lub rękawice, czy znakowane narzędzia takie jak: wiertarki, miarki składane, noże, śrubokręty, zestawy wierteł lub bitów.

***

Worki i bawełniane torby reklamowe z firmowym logo to znakomity sposób na to, aby dobrze zareklamować swoją firmę.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno kolorowe worki reklamowe dla wymagających, jak i modele dla osób preferujących klasyczne rozwiązania. Klienci bardzo czesto zlecaja nam ich oznakowanie.
Są bowiem bardzo praktyczne i chętnie używane, a jednocześnie są jednymi z niewielu gadżetów które mają tak duże pole znakowania.

***

Nie możemy zapomnieć także o najprostszych, a bardzo chętnie wybieranych przez klientów gadżetach typu: zapalniczki z logo, smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym,
smycze tkane, długopisy z grawerem lub nadrukiem, breloczki metalowe i odblaskowe, znakowane akcesoria kuchenna: grawerowane deski do krojenia, czy znakowane otwieracze do butelek.

***

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY.