O nas

KILKA SŁÓW O AMC GROUP!

 

AMC GROUP to europejski dystrybutor produktów promocyjnych, jesteśmy dumni z szerokiego zakresu oferowanych produktów, z solidności naszych usług, oraz konkurencyjnej polityki cenowej.

Budując silne i trwałe stosunki partnerskie z naszymi dostawcami, zapewniamy klientom najbardziej konkurencyjne warunki na rynku.

13-letnie doświadczenie pozwala nam ulepszać nasze usługi i ułatwiać życie klientom. Kompleksowo zaspokajamy potrzeby rynku BTL w zakresie reklamy upominkowej:

 

…. wybór Proponujemy szeroką gamę ponad 90 000 artykułów reklamowych, dostępnych bezpośrednio ze stanów magazynowych, oraz ekskluzywne artykuły reklamowe, a także wyszukane wina i zestawy. Stale współpracujemy z producentami sprzętu AGD, RTV, ELEKTRONARZĘDZI , NARZĘDZI min:  BOSCH ,SIMENS, TEFAL, FISKARS , STIHL , BLAK & DECKER.

 

 … znakowanie na miejscu świadczymy przy wykorzystaniu takich metod jak: tampodruk, sitodruk, grawerowanie laserem, tłoczenie, haft komputerowy, termotransfer, DTG. Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne, wieloletnie doświadczenie i duże moce przerobowe.

 

… dostawa  zamówione produkty dostarczamy szybko i terminowo. Współpracujemy tylko z najlepszymi przewoźnikami w Polsce i na świecie. Przy zamówieniach powyżej 3000 PLN transport na terenie kraju oferujemy gratis!

 

… produkcja na zamówienie jeżeli poszukujecie Państwo czegoś specjalnego na dużą promocję to jesteśmy najlepszym rozwiązaniem. Kompleksowo obsługujemy wielonakładowe zamówienia specjalne. Zaplecze techniczne i bezpośrednia współpraca z wytwórcami w Azji poprzez biuro handlowe w Chinach stwarza nieograniczone możliwości.

 

…Nie wprowadzamy ograniczeń co do minimalnej ilości zamawianych i znakowanych towarów.

 

Naszych Klientów zawsze traktujemy partnersko. Wzajemnie inspirując się do rozwoju i zmian, chcemy budować trwałe i długoletnie relacje w oparciu o dwie fundamentalne wartości: szacunek i zaufanie.

Mając na uwadze Państwa satysfakcję ze współpracy z nami, zwracamy się z prośbą o przesyłanie opinii na temat produktów, obsługi Państwa firmy, na adres opinia@amc.info.pl.

Od 2006 roku Członek Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych

Od 2007 roku partnerów programu Solidni w Biznesie 

Od 2015 roku Certyfikat Rekomendowana Agencja przez PIAP

Od 2014 roku wystawca na targach RemaDays – zapraszamy na nasze stoisko

X