GRAWER

 

 

 


 << TECHNIKI ZNAKOWANIA

Grawerowanie laserem jest trwałą, precyzyjną i efektowną techniką znakowania przedmiotów. Polega na wypalaniu wybranego materiału w taki sposób, że  „ścierana” jest jego powierzchnia, co pozwala na stworzenie na materiale wklęsłych zdobień i uzyskanie efektu trójwymiarowości.

Grawer

To jedna z najstarszych i najtrwalszych technologii brandingu, oferująca precyzyjne i trwałe motywy grawerowane bezpośrednio na powierzchni przedmiotu, za pomocą bezdotykowej obróbki laserowej. Jedynym ograniczeniem jest powierzchnia, która powinna być możliwie płaska, aby uzyskany efekt był zgodny z naszymi oczekiwaniami. Kolor zdobienia jest zależny od oryginalnego koloru grawerowanej powierzchni – jednak w przypadku powierzchni np. pokrytej kolorowym lakierem może mieć barwę materiału z którego wykonany jest przedmiot.
Technika ta  zapewnia długą żywotność znakowania. Grawerowanie laserowe nadaje się do stosowania na metalu lub metalizowanych przedmiotach reklamowych, drewnie, skórze, szkle, plastiku, a także na tekstyliach polarowych.

Zalety:

  • Bardzo duża trwałość

  • Długa żywotność

  • Wysoka dokładność

Wady:

  • Jednokolorowe motywy

  • Znakować można tylko wybrane materiały

  • Ograniczenia rozmiarowe

 

        

Nasi klienci zamawiają gadżety różnego rodzaju - od najprostszych długopisów ze znakowaniem grawerem lub nadrukiem logo, po ekskluzywne produkty takich marek jak:
JBL, Sony, Contigo, Silicon Power, Nike, Bosch czy Xiaomi - indywidualnie obrendowane.

***

Dużą popularnością cieszą się także t-shirty, koszulki polo, bluzy czy softshelle z nadrukiem wykonanym techniką sitodruku, termotransferu, sublimacji albo haftu.

***

Ciekawym produktem są notatniki z możliwością tłoczenia lub nadrukowania logo lub karteczki na notatki na paletkach,zadrukowane dowolną grafiką na froncie lub bocznych ściankach.

***

Efektownym i praktycznym nośnikiem reklamy jest kubek ceramiczny zdobiony techniką kalkomanii lub kubek termiczny z grawerem lub nadrukiem.
Chętnie zamawiany jest również różnego rodzaju drobny sprzęt elektroniczny: ładowarki USB, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, czy pendrive.

***

Praktyczna, a jednocześnie zwiększająca rozpoznawalność firmy jest jednolita, oznakowana sloganem lub logotypem odzież robocza i ochronna
- spodnie robocze, kurtki robocze, kamizelko odblaskowe lub rękawice, czy znakowane narzędzia takie jak: wiertarki, miarki składane, noże, śrubokręty, zestawy wierteł lub bitów.

***

Worki i bawełniane torby reklamowe z firmowym logo to znakomity sposób na to, aby dobrze zareklamować swoją firmę.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno kolorowe worki reklamowe dla wymagających, jak i modele dla osób preferujących klasyczne rozwiązania. Klienci bardzo czesto zlecaja nam ich oznakowanie.
Są bowiem bardzo praktyczne i chętnie używane, a jednocześnie są jednymi z niewielu gadżetów które mają tak duże pole znakowania.

***

Nie możemy zapomnieć także o najprostszych, a bardzo chętnie wybieranych przez klientów gadżetach typu: zapalniczki z logo, smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym,
smycze tkane, długopisy z grawerem lub nadrukiem, breloczki metalowe i odblaskowe, znakowane akcesoria kuchenna: grawerowane deski do krojenia, czy znakowane otwieracze do butelek.

***

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY.