TAMPONDRUK

 

 

 


 << TECHNIKI ZNAKOWANIA

Tampodruk to przemysłowa technologia drukowania artykułów promocyjnych, szczególnie w przypadku nierównej i nieregularnej powierzchni.

Tampondruk

Tampondruk polega na nakładaniu farby za pomocą elastycznego, silikonowego stempla. Daje to możliwość znakowania na powierzchniach nierównych, wklęsłych lub wypukłych. Nadaje się szczególnie do drukowania mniejszych logo i motywów (do ok. 7 cm). Nie jest możliwe uzyskanie płynnych przejść kolorów. Tampondruk można wykorzystać do znakowania artykułów promocyjnych z różnych materiałów – metalu, szkła, plastiku, drewna, skóry, ceramiki.
Technologia polecana do druku na bardzo trudnych powierzchniach, popularna ze względu na niską cenę i duże możliwości.

Zalety:

  • Nadruk w określonych kolorach Pantone

  • Umożliwia druk na wypukłych lub wklęsłych powierzchniach

  • Niska cena

Wady:

  • Niewielka powierzchnia znakowania (max 7cm)

  • Ograniczona ilość kolorów

  • Brak możliwości uzyskania przejść tonalnych

     

 

 

Nasi klienci zamawiają gadżety różnego rodzaju - od najprostszych długopisów ze znakowaniem grawerem lub nadrukiem logo, po ekskluzywne produkty takich marek jak:
JBL, Sony, Contigo, Silicon Power, Nike, Bosch czy Xiaomi - indywidualnie obrendowane.

***

Dużą popularnością cieszą się także t-shirty, koszulki polo, bluzy czy softshelle z nadrukiem wykonanym techniką sitodruku, termotransferu, sublimacji albo haftu.

***

Ciekawym produktem są notatniki z możliwością tłoczenia lub nadrukowania logo lub karteczki na notatki na paletkach,zadrukowane dowolną grafiką na froncie lub bocznych ściankach.

***

Efektownym i praktycznym nośnikiem reklamy jest kubek ceramiczny zdobiony techniką kalkomanii lub kubek termiczny z grawerem lub nadrukiem.
Chętnie zamawiany jest również różnego rodzaju drobny sprzęt elektroniczny: ładowarki USB, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, czy pendrive.

***

Praktyczna, a jednocześnie zwiększająca rozpoznawalność firmy jest jednolita, oznakowana sloganem lub logotypem odzież robocza i ochronna
- spodnie robocze, kurtki robocze, kamizelko odblaskowe lub rękawice, czy znakowane narzędzia takie jak: wiertarki, miarki składane, noże, śrubokręty, zestawy wierteł lub bitów.

***

Worki i bawełniane torby reklamowe z firmowym logo to znakomity sposób na to, aby dobrze zareklamować swoją firmę.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno kolorowe worki reklamowe dla wymagających, jak i modele dla osób preferujących klasyczne rozwiązania. Klienci bardzo czesto zlecaja nam ich oznakowanie.
Są bowiem bardzo praktyczne i chętnie używane, a jednocześnie są jednymi z niewielu gadżetów które mają tak duże pole znakowania.

***

Nie możemy zapomnieć także o najprostszych, a bardzo chętnie wybieranych przez klientów gadżetach typu: zapalniczki z logo, smycze reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym,
smycze tkane, długopisy z grawerem lub nadrukiem, breloczki metalowe i odblaskowe, znakowane akcesoria kuchenna: grawerowane deski do krojenia, czy znakowane otwieracze do butelek.

***

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY.